Logo Gminy Miedzichowo

JEDNO DZIECKO - JEDNO DRZEWO - 28 września 2019 r.

W dniu 28 września 2019 r. w Bolewicach odbyło się pierwsze sadzenie drzewek z projektu „Jedno dziecko – jedno drzewo”. Jest to pilotażowy projekt rozpoczęty przez leśników z Regionalnej Dyrekcji  Lasów Państwowych  w Szczecinie.

Spotkanie rozpoczęło się powitaniem dzieci i rodziców przez Nadleśniczego Nadleśnictwa Bolewice Grzegorza Gaczyńskiego oraz Wójta Gminy Miedzichowo dr Stanisława Piechoty.

Po powitaniu wszystkich zgromadzonych gości naszedł czas na pamiątkowe sadzenie drzewek i wręczenie zawieszek z imionami i datą urodzenia oraz wręczenie drobnych upominków dla dzieci i rodziców.

Następnie po uroczystości organizatorzy zaprosili na poczęstunek przy ognisku.

 

Zdjęcia: Nadleśnictwo Bolewice 


powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności