Odbyło się spotkanie robocze Wójta Gminy Miedzichowo z Wojewodą Wielkopolskim
W dniu 16.04 w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu odbyło się spotkanie robocze Wójta Gminy Miedzichowo dr Stanisław Piechoty z Wojewodą Wielkopolską Panią Agatą Sobczyk. Tematem spotkania były m.in. inwestycje drogowe oraz zagadnienia związane z bezpieczeństwem i ochroną ludności.
.png)

