Logo Gminy Miedzichowo

Spotkanie wigilijne dla osób samotnych w Gminie Miedzichowo

Stało się już tradycją, że Wójt Gminy oraz GOPS w Miedzichowie w okresie bożonarodzeniowym organizują dla samotnych z terenu Gminy spotkanie wigilijne.

Tegoroczna wigilia odbyła się 12 grudnia 2023r. w restauracji „Magdalenka” w Bolewicach.

Przy świątecznym stole wraz z osobami samotnymi znaleźli się:

Wójt Gminy dr Stanisław Piechota

Przewodniczący Rady Gminy Tadeusz Kolecki

Ksiądz Proboszcz Parafii Bolewickiej Janusz Pośpiech

Sekretarz Gminy Karolina Łotecka

Dyrektor Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Bolewicach Hanna Kaczmarek

Kierownik GOPS Hanna Kaczmarek

Uczniowie z Zespołu Szkół w Bolewicach przepięknie wykonali kolędy, wprowadzając w świąteczny nastrój. Wójt Gminy złożył wszystkim obecnym świąteczne życzenia, życząc radosnych, spokojnych świąt, wiary, nadziei, miłości, zdrowia oraz wszelkiej pomyślności.

Ksiądz Proboszcz odmówił modlitwę oraz tradycyjnie dzieląc się opłatkiem, życzył błogosławieństwa Bożego.

Jak na wigilię przystało, zaserwowano typowe polskie potrawy, nie zabrakło życzeń oraz upominków dla uczestników spotkania wigilijnego.

Tle dużego okna stoi choinka ustrojona w światełka w kolorze białym. Pod choinką umieszczone są prezenty w postaci paczek.

Modlitwa podczas spotkania opłatkowego prowadzona przez ksiedza parafii Bolewice. Przy stole siedzą Wójt Gminy Miedzichowo oraz goście.

Występ artystyczny przygotowanych przez dzieci z Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Bolewicach. Dzieci są ubrane na biało. 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności