Zapraszamy na koncert z okazji Dnia Kobiet
Już 7 marca zapraszamy na koncert z okazji Dnia Kobiet w wykonaniu Lotariusza Bodus, od niedawna mieszkańca Bolewic.
Lotariusz Bodus w latach 70. założył swój zespół, który promował swoim nazwiskiem „Lotariusz Bodus”, następnie zespół zmienił nazwę na „Black&White” i grał głównie w Skandynawii oraz na liniach promowych między Skandynawią, Estonią i Finlandią.
W trakcie koncertu wykona utwory na kilku instrumentach – saksofonie, klarnecie i fortepianie. Jego występ, pełen subtelnych melodii, doskonale będzie tworzył przestrzeń, w której zmysły będą mogły się zanurzyć w sztuce dźwiękowej.
Więcej informacji na plakacie.
