V Edycja Eko-Jarmarków już wystartowała.
Eko-Jarmark na Szlaku Wikliny już za nami!
Serdecznie dziękujemy wszystkim Wystawcom, Partnerom i Mieszkańcom za obecność oraz wspólnie spędzony czas. Dzięki Wam wydarzenie było pełne lokalnych smaków, rękodzieła, muzyki i ekologicznych inspiracji.
Szczególne podziękowania kierujemy do:
Gminnej Biblioteki Publicznej w Miedzichowie za stoisko promujące bibliotekę oraz akcję „Aktywny Czytelnik 2026”,
Zespołu Śpiewaczego BOLEWICZANIE za pełen energii występ,
Pana Kazimierza Hartwiga za prezentację „Od sadzonki do koszyka”, która przybliżyła odwiedzającym tradycję wyplatania z wikliny.
Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili Eko-Jarmark na Szlaku Wikliny.
Już dziś zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się 21 czerwca 2026 r. Na najmłodszych uczestników będą czekały specjalne niespodzianki!
Do zobaczenia na Szlaku Wikliny! 

