Walentynkowo-karnawałowy koncert Bolewiczan w Bukowcu
Piątkowy wieczór 14 lutego na długo zapadnie w naszej pamięci. Na zaproszenie Anny Kaczmarek z Wiejskiego Domu Kultury w Bukowcu, Zespół Śpiewaczy Bolewiczanie stał się uczestnikiem Koncertu Walentynkowo- Karnawałowego. Sala koncertowa wypełniona była po brzegi publicznością, a na scenie zaprezentowali się gospodarze, czyli Zespół Seniorów z Bukowca, Zespół Antkowe Pyry oraz gościnnie nasz Zespół Bolewiczanie. Najpierw zespoły zaprezentowały swoje utwory samodzielnie, a następnie połączyliśmy siły i donośnie prawie 40-to osobową grupą wykonaliśmy piosenki „Miłość jak wino”, „Pytasz mnie” oraz „Moja miłość bez imienia”. Ogromny aplauz publiczności świadczy o tym, że czas prób nie poszedł na marne, że koncert bardzo się podobał. Miłej atmosferze i integracji sprzyjała kawa, domowe ciasto oraz zabawa przy muzyce do późnych godzin. Mamy nadzieję, że współpraca pomiędzy naszymi zespołami zaowocuje kolejnymi muzycznymi projektami.







