Kolejny udany Eko-Jarmark za nami!!! Serdecznie dziekujemy że byliście z nami!!
Kolejny udany Eko-Jarmark za nami!
W minioną niedzielę mieszkańcy naszej gminy oraz goście z okolic mieli okazję uczestniczyć w kolejnym, wyjątkowo udanym Eko-Jarmarku – plenerowym wydarzeniu promującym lokalnych twórców, zdrową żywność, rzemiosło oraz ekologiczny styl życia.
Dziękujemy wszystkim, którzy licznie przybyli, by wspólnie spędzić ten piękny dzień w atmosferze natury, muzyki i smaku. Eko-Jarmark jak zawsze przyciągnął tłumy, a na odwiedzających czekało mnóstwo stoisk z lokalnymi specjałami, produktami handmade oraz naturalnymi wyrobami.
Nie zabrakło również dobrej muzyki – nastrój umilali nam wokaliści i zespoły Prywatne Ognisko Muzyczne w Nowym Tomyślu.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim wystawcom, partnerom, artystom oraz odwiedzającym za udział i współtworzenie tak pozytywnej atmosfery. Do zobaczenia na kolejnym Eko-Jarmarku 21.09.2025r.
Było pięknie! Sprawdźcie zdjęcia z naszego Eko-Jarmarku......

